Wyniki KONKURSU List do Świętego Mikołaja

WYNIKI KONKURSU oraz PREZENTACJA WASZYCH prac konkursowych

W grudniu został zorganizowany i ogłoszony on-line przez nauczycieli świetlicy konkurs  literacko-plastyczny dla wszystkich  dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 25 z w Olsztynie

“LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA”

Uczestnicy konkursu mogli wykazać się kreatywnością w stworzeniu wyjątkowego listu do Świętego Mikołaja. Sposobów okazało się wiele, bo równie liczna okazała się grupa walczących o pierwsze miejsca. Brane były pod uwagę takie aspekty jak: kreatywność, pomysłowość, samodzielność, estetyka wykonania.

Komisja w składzie: Agnieszka Gromelska, Monika Hrynkiewicz, Anna Karżewicz, Renata Żukowska wyłoniła zwycięzców w kategoriach wiekowych :

• Uczniowie z klas I – III

1 miejsce – Maja Krzykowska 2d

2 miejsce – Wiktor Baranowski 2d

3 miejsce – Agnieszka Adamów 2e

W tej kategorii ze względu na sporą ilość pięknych prac zostały dodatkowo wyróżnione osoby:

1. Nadia Mazurkiewicz 2c
  2. Robert Gadalla 2c
  • Uczniowie z klas IV – VI

1 miejsce – Agata Romanowska 5b

2 miejsce – Dawid Dudek 5b

3 miejsce – Szymon Wojciechowski 5d

Wszystkie prace  zostały ocenione i nagrodzone.  Dyplomy i nagrody wręczymy po powrocie do szkoły. Jesteście ciekawi? Zapraszamy do obejrzenia filmu 🙂

SERDECZNIE GRATULUJEMY !

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom dziękujemy za udział w naszym konkursie.

Nauczyciele Świetlicy SP 25