ZAGŁOSUJ na naszą stołówkę szkolną!

Kolorowe stołówki

Nasza szkoła (Szkoła Podstawowa Nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Ch. Andersena w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3)

została zgłoszona do akcji Kolorowe Stołówki Amica.

Chcemy zawalczyć o nagrodę główną, czyli renowację stołówki szkolnej o wartości do  80 000 zł!

W Akcji Kolorowe Stołówki Amica zbierane są głosy rodziców, nauczycieli i lokalnych społeczności (tylko osób pełnoletnich). Na podstawie oddanych głosów tworzony jest ranking w trzech kategoriach – szkoły do 150 uczniów, szkoły do 350 uczniów, szkoły powyżej 350 uczniów ( w tej kategorii znajduje się nasza szkoła).
Szkoły, które uzyskają pierwsze miejsce w rankingu danej kategorii wygrywają realizację renowacji stołówki, za miejsce drugie i trzecie w danej kategorii szkoły otrzymają voucher na produkty Amica w kwocie 5000 zł.

Głosowanie na szkoły rozpoczyna się 01.03.2021 i trwa do 15.05.2021.

Aby oddać głos trzeba założyć konto, jedyne dane potrzebne do tego to  adres email, imię i nazwisko.

Jedna zalogowana osoba może oddać jeden głos dziennie. Aby zdobyć dodatkowe głosy można także wziąć udział w promocji Kolorowe Stołówki i kupić produkt premiowany w terminie realizacji akcji.

Więcej informacji o akcji znajdziecie Państwo na stronie:

Bardzo prosimy o wsparcie  głosami i rozpropagowanie akcji wśród znajomych.

Z góry serdecznie dziękujemy!