Witamy ferie zimowe

Wychowankowie naszej świetlicy uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych, które były związane z bezpieczeństwem w czasie ferii zimowych.

Dzieci omawiały wspólnie z wychowawcami jak unikać zagrożeń i bezpiecznie wypoczywać w czasie wolnym od zajęć szkolnych oraz jakich zasad należy przestrzegać podczas zabaw na śniegu i lodzie.

Zajęcia miały na celu wyrobienie u uczniów odpowiedzialności za bezpieczeństwo własne i innych osób, a także propagowanie zdrowego i aktywnego sposobu spędzania czasu podczas zimowego odpoczynku.

Nie zabrakło zabaw na podwórku szkolnym. Było wesoło, twórczo a przede wszystkim śnieżnie 🙂

Takiej zimy życzymy wszystkim na czas ferii zimowych, pamiętając o bezpiecznym wypoczynku.

Do zobaczenia po feriach!!!

Opracowanie: Anna Karżewicz