Nabór wniosków do świetlicy szkolnej

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!!!

Otwieramy nabór uczniów do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2023/2024.

Świetlica jest zorganizowana dla uczniów, którzy muszą dłużej przebywać w szkole ze względu na czas pracy swoich rodziców (opiekunów prawnych), organizację dojazdu do szkoły lub inne okoliczności wymagające zapewnienia im opieki.

Świetlica szkolna zapewnia uczniom opiekę w godzinach 6.30 – 17.00 od poniedziałku do piątku.

Rodzice, których dzieci uczęszczają w tym roku szkolnym do świetlicy, zobowiązani są złożyć  wniosek ponownie.

Dokumenty należy wypełnić drukowanymi literami, dołączyć zaświadczenia o zatrudnieniu każdego z rodziców i złożyć w sekretariacie szkoły osobiście lub przesłać pocztą tradycyjną

do 16 czerwca 2023 r.

na adres szkoły:

z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Ch. Andersena w Olsztynie
10-684 Olsztyn, ul. Wańkowicza 1

Wnioski o przyjęcie ucznia do świetlicy można pobrać ze strony internetowej szkoły: https://sp25.olsztyn.eustrzałka w dół(zakładka: Świetlica-Dokumenty świetlicy SP 25)