Projekt świetlicowy – RODZINA I JA

Projekt świetlicowy “Rodzina i Ja”,

prowadzony przez nauczycieli i dzieci w Świetlicy SP nr 25 w Olsztynie, miał na celu promowanie więzi rodzinnych oraz rozwijanie umiejętności i talentów uczestników.

W ramach projektu powstało wiele zdjęć i filmów o tematyce rodzinnej, które były realizowane z okazji różnych świąt i celebracji, takich jak Dzień Rodziny, Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. Dzieci miały możliwość wykorzystania swoich umiejętności muzycznych, plastycznych, aktorskich i kulinarnych, co pozwoliło im wyrazić swoje zdolności artystyczne i rozwijać się w różnych dziedzinach.

Projekt “Rodzina i ja” nie tylko umożliwił dzieciom zaprezentowanie swoich talentów, ale także skupił się na wzmocnieniu więzi rodzinnych i budowaniu silniejszego społeczeństwa szkolnego. Dzięki temu uczniowie mieli okazję odkryć i docenić swoje korzenie rodzinne, zrozumieć wagę relacji z najbliższymi oraz podzielić się swoimi doświadczeniami i historiami z innymi uczestnikami projektu.

Dodatkowo, świetlica włączyła się również w organizację Festynu Rodzinnego na terenie szkoły, co miało na celu jeszcze większe zaangażowanie rodziców i innych członków społeczności szkolnej. Festyn ten stanowił okazję do integracji rodziny i społeczności, wspólnego spędzenia czasu, a także do promowania aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

Zapraszamy do interaktywnej zabawy – kliknij w obrazek !Projekt świetlicowy Rodzina i ja

Koordynator projektu Anna Karżewicz