Wyjazd edukacyjny w ramach programu Erasmus+

Wyjazd edukacyjny w ramach programu Erasmus+,

projekt numer 2023-1-PL01-KA122-SCH-000137504 pt. Szkoła równych szans kształcąca uczniów otwartych na świat, Erasmus+ sektor Edukacja Szkolna, Akcja 1, Mobilność edukacyjna.

wyjazd do Grecji wycieczka autokarowa

Zespół Erasmus+ w Grecji
Grono pedagogiczne SP25 z Olsztyna prezentuje działania Erasmus+ prosto z Grecji

Mieliśmy niepowtarzalną okazję i przyjemność przywitać naszych greckich partnerów projektowych i zwiedzić kompleks szkolny w Katerini. Prezentowaliśmy nasz kraj, region, kulturę i obyczaje. Opowiadaliśmy o naszej szkole i z wielkim zainteresowaniem oglądaliśmy prezentację szkoły przyjmującej nas.

Zapoznaliśmy się również z planem zajęć projektowych i omówiliśmy zadania.

wyjazd do Grecji prezentacja kraju

Podczas zajęć z geografii rozmawialiśmy o gatunkach roślin, obszarach chronionych i ochronie środowiska. Przeprowadzaliśmy też wywiady z tutejszymi mieszkańcami na temat Parku Narodowego Olimpu, co stało się niezwykłą okazją do doskonalenia naszych umiejętności językowych 😊
Ciekawe informacje uzyskaliśmy podczas wizyty w Centrum Informacji Parku Narodowego Olimpu.
wyjazd do Grecji zajęcia z geografiiNasi nauczyciele specjaliści zapoznali się z organizacją i funkcjonowaniem greckiej placówki edukacyjnej. Rozmawiali z nauczycielami greckimi na temat aspektów pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Analizowali scenariusze zajęć specjalistycznych.
Konwersacje, doskonalenie umiejętności językowych…. niepowtarzalna okazja do rozwoju tylko w Grecji.
wyjazd do Grecji po angielskuWymiana doświadczeń z innymi nauczycielami i obserwacja ich pracy to doskonała okazja do poznania efektywnych form i metod pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
wyjazd do Grecji wymiana doswiadczeń
Zajęcie terenowe to coś, co lubimy najbardziej 🤩🤩🤩
Szczególnie w tak pięknych, greckich okolicznościach przyrodniczych…
wyjazd do Grecji zajęcia terenowe