Walentynki 2024 w świetlicy

Tematy o uczuciach, emocjach oraz przyjaźni i MIŁOŚCI, pojawiły się w naszej  świetlicy już na początku tygodnia. Celem naszych zajęć było rozwijanie zdolności manualnych, wrażliwości sensorycznej i emocjonalnej oraz integracja uczniów. Dzieci wykonały prace plastyczne, w które włożyły ogrom MIŁOŚCI. Pani Monika zorganizowała warsztaty z masy mydlanej. Swoje mydełka z ulubionymi dodatkami, np. olejek zapachowy, płatki róży czy płatki owsiane, dzieci mogły podarować w Dniu Zakochanych, czyli w WALENTYNKI swoim bliskim w dowód miłości. Do domów powędrowały serca na patyku oraz wazoniki kwiatów.

Na pamiątkę wykonaliśmy sympatyczne fotki w serduszkowej ramce, wykonanej przez Świetliczaków.

Na koniec dnia, 14 lutego odbyła się oczekiwana przez wszystkich zabawa integracyjna pod hasłem: “Para nie do pary? Szukaj swojej pary!”, którą poprowadziła pani Ania. Zapraszamy do obejrzenia 🙂

kamera

Opracowanie: Anna Karżewicz