Świąteczna zbiórka żywności w dniach 25-26 listopada!

Rozpoczęła się Świąteczna Zbiórka Żywności w sklepach województwa warmińsko-mazurskiego, corocznie organizowana przez Bank Żywności w Olsztynie. Produkty pozyskane podczas dwudniowej akcji trafią na stoły najbardziej potrzebujących mieszkańców regionu. Po raz kolejny do akcji przyłączyli się uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 25 i  IX Liceum Ogólnokształcącego. Nasi wolontariusze zachęcają kupujących do dzielenia się produktami takimi jak : olej, mąka, makaron, cukier, konserwy, słodycze, produkty suche, sypkie, z długim terminem przydatności do spożycia. Innymi słowy: to, co sami chcielibyśmy znaleźć na wigilijnym stole.

Wspólnie z wolontariuszami zapraszamy wszystkich do odwiedzenia sklepów i dołączenia się do szlachetnej akcji. Będziemy w  sklepach Carrefour przy ul. Krasickiego i w Lidlu przy ul. Barcza w godz. 9:00 – 20:00

Anna Tomaszewicz, Mariusz Królik