KLASA 1 d w MULTICENTRUM

Klasowy projekt

TECHNOLOGIE INFORMACYJNE WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE.

17 maja to Światowy Dzień Społeczeństwa Informacyjnego, a XXI wiek to przecież wiek nowych technologii😊Dlatego warto podążać tym tropem😊

Uczniowie klasy 1 d wzięli w warsztatach  edukacyjnych organizowanych przez olsztyńskie MULTICENTRUM.  W trakcie zajęć dzieci miały szansę na  zdobycie wiedzy z różnych dziedzin nauki , wykorzystując przy tym narzędzia technologicznie zaawansowane. Uczniowie zdobyli  umiejętności płynnego poruszania się w  skomputeryzowanym środowisku uczenia się. Wiedza jaką zdobyły dzieci  podczas zajęć,  stanowi uzupełnienie procesu dydaktycznego oferowanego na zajęciach informatycznych w szkole oraz jest realizacją pierwszej części  klasowego projektu TECHNOLOGIE INFORMACYJNE WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE. Kontynuacja projektu – w klasie drugiej i trzeciej.

Oferta edukacyjna z której skorzystała nasza klasa,  to m.in. konstrukcje z klocków K’NEX, podstawy aranżacji i produkcji muzycznej w programie “Magix Music Maker”, gry edukacyjne dla dzieci.

Zapraszamy do fotorelacjifoto buton

Uczniowie klasy 1 d oraz panie Beata Bielska i Agnieszka Gromelska