“WZOROWY ŚWIETLICZAK” – zakończenie

Wyłoniliśmy Laureatów całorocznego konkursu „Wzorowy Świetliczak”, w którym uczniowie przez cały rok  zdobywają punkty w następujących kategoriach:

– kultura osobista,

– relacje koleżeńskie,

– prace porządkowe ( dbałość o ład i porządek w świetlicy),

– aktywność na zajęciach, udział w konkursach, pracach plastycznych.

Jesteśmy dumni z naszych dzieci i gratulujemy wszystkim wytrwałości, a najlepszym z najlepszych wręczyliśmy dyplomy i nagrody.

W tym roku główną nagrodą dla 15 wyróżnionych Wzorowych Świetliczaków była wycieczka do Radia Olsztyn.

Podczas wycieczki uczniowie zapoznali się z pracą dziennikarzy radiowych, dźwiękowców oraz obejrzeli najważniejsze pomieszczenia znajdujące się w radiu.

Dowiedzieliśmy się co to jest „dżingiel”, jakie zagrożenia  niesie dezinformacja oraz, że w sytuacji braku Internetu najważniejszych informacji dotyczących bezpieczeństwa regionalnego, możemy dowiedzieć się z radia.

Mieliśmy także możliwość poznać historię radia – byliśmy w jego archiwum.  Po obiekcie oprowadzała nas Pani Żaneta, która w ciekawy sposób dzieliła się z nami swoim radiowych doświadczeniem. Serdecznie dziękujemy!

W drodze powrotnej do szkoły zjedliśmy lody!

Świetliczaki w Radio Olsztyn
Główna nagroda WZOROWEGO ŚWIETLICZAKA – Wycieczka do Radia Olsztyn