AKCJA “Szkoły pełne talentów”

Nasza szkoła dołączyła do akcji ❗️❗️❗️“SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW”, ❗️❗️❗️ prowadzonej przez Lidl Polska.

Od 1 września po raz drugi rozpoczęła się akcja sieci Lidl Szkoły Pełne Talentów.
Zapraszamy Państwa do udziału w akcji i przekazywania Talenciaków na rzecz naszej szkoły.
Jeżeli robią Państwo zakupy w kasach samoobsługowych, to prosimy zgłosić się po Talenciaki do obsługi sklepu.
Zebrane Talenciaki przynosimy do szkoły lub osobiście skanujemy kod QR.
Wspieraj Szkoły Pełne Talentów 😊
Klienci będą mogli otrzymać Talenciaki za zakupy w sklepach Lidl od 01.09.2023 do 05.11.2023. Celem akcji jest wspieranie uczniów w odkrywaniu i rozwijaniu swoich pasji oraz zmobilizowanie lokalnej społeczności do wsparcia działań szkoły.
Wystarczy zrobić zakupy w Lidlu i za każde wydane 50 zł odebrać specjalne kupony – TALENCIAKI (w zakupach musi znaleźć się minimum jeden owoc lub warzywo).
Kupony można samodzielnie zarejestrować na stronie www.lidl.pl/szkoly, wykorzystując kod numeryczny lub skanując z nich unikalny kod QR. Można również przekazać Talenciaki w tradycyjnej formie, wrzucając je do pudełka umieszczonego przy wejściu do szkoły.
Zebrane kupony szkoła będzie mogła wymienić na sprzęt sportowy, elektroniczny lub atrakcyjne pomoce dydaktyczne.
Dodatkowo każdy zarejestrowany Talenciak to los w Wielkiej Szkolnej Loterii, w której jest do wygrania m.in.: kompletnie wyposażona sala komputerowa czy boty edukacyjne.