Konkursy dla uczniów i nauczycieli w ramach kampanii “Jesteś twórcą-masz prawo” Polskiego Wydawnictwa Muzycznego

Jesteś Twórcą
#zostańwdomu i twórz!

Szanowni Państwo,

informujemy o dwóch konkursach w ramach kampanii “Jesteś twórcą-masz prawo”.  Żeby wziąć udział w konkursach wystarczy przygotować pracę w domu i przesłać ją online.

W konkursach można wygrać atrakcyjny sprzęt elektroniczny m.in. telefony, tablety, kamerę ufundowany przez ZIPSEE Związek Cyfrowa Polska.

1) “Do dzieła…AKCJA!” – konkurs dla uczniów na filmik przeznaczony do social mediów, który opowie o tym jak dzieci radzą sobie z nudą.

2) Konkurs indywidualny dla nauczycieli na 9. scenariusz kampanii o tematyce praw autorskich.

Informujemy również o konkursie dla szkół, w którym można wygrać wyposażenie studia nagrań.

Wszelkie szczegóły można znaleźć w załączonej informacji Konkursy oraz na stronie www.jestestworca.pl

Zapraszamy 🙂